Malowanie elewacji

Usługi tego typu coraz częściej wykonywane są z dostępu linowego.
Malowanie elewacji Warszawa to prace wysokościowe bardzo często przez nas wykonywane i doceniane przez klientów. Nie zapominamy przy tym o dokładnym oklejeniu okien i innych detali. Przy wykonywaniu prac malarskich a w szczególności chodzi o malowanie elewacji, bardzo ważnym etapem jest mycie, odgrzybianie elewacji i prawidłowe zagruntowanie preparatem dostosowanym do rodzaju stosowanej farby. Jeśli inwestora interesuje długi efekt i bardzo dobre właściwości samoczyszczenia się polecamy farby sylikatowe lub sylikonowe uznanych producentów takich jak Caparol czy Weber.
Malowanie elewacji wykonujemy przy użyciu wałków lub agregatów hydrodynamicznych. Jak większość prac wysokościowych tak i prace malarskie nasza ekipa wykonuje głównie w takich miastach jak Warszawa, Płock, Siedlce czy Radom. Działamy głównie na Mazowszu. Chcielibyśmy jeszcze zaznaczyć, że najlepiej malowanie elewacji połączyć z usługą mycie elewacji. W ten sposób można uzyskać dużo większą odporność ścian zewnętrznych na bieg czasu.

Malowanie elewacji Warszawa

Malowanie elewacji wykonywane przez nas w naszym głównym rejonie działania jakim jest miasto Warszawa

8 komentarzy

 1. Stanisław W. pisze:

  Dzień Dobry

  Jesteśmy zainteresowani przedstawieniem oferty na alpinistyczne malowanie elewacji w warszawie przy ul . Chłodnej. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt .
  Wysłałem maila z namiarami.
  Pozdrawiam
  SW

  Instalacje Co-Gaz

 2. Jaka farba do elewacji pisze:

  Dzień dobry Panowie… Jaka farba do malowania elewacji?

  • Karol K pisze:

   Po krótce w zależności od budżetu 🙂
   Polecamy silikonowe lub silikatowe ale jak ktoś ma ograniczony budżet to i akrylowa jest dosc dobrym rodzajem farby. Jeśli chodzi o producenta to najbardziej cenimy sobie Caparola i nie jest to kryptoreklama a jeśli chodzi już o konkretny produkt to CAPROL MURESCO PREMIUM jest naszym zdaniem najlepsza w stosunku do ceny z dobrych farb do malowania elewacji.

 3. Malowanie elewacji Piaseczno pisze:

  Czy podejmą się Państwo malowania elewacji domu 120m2, jedno piętro + parter w Piasecznie? Nie mogę doczekać się odpowiedzi na mojego maila.

 4. Karol K pisze:

  Już niedługo będziemy podejmować się wszelkich prac, również dla klientów indywidualnych, takich jak Pan, dlatego nie odpowiadaliśmy na maila który do nas dotarł. Na razie malowanie elewacji wykonujemy tylko i wyłącznie podwykonawczo.

 5. Kamil pisze:

  Czy na zdjęciu na pewno pokazane jest malowani elewacji?
  Nie widać 🙂

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Na zdjęciu jest widoczne malowanie elewacji, tylko wybranej części.
   Planujemy zrobić nową galerię ze zdjęciami, będzie wyraźniej.
   Naprawialiśmy elewację bloku po pożarze i nie obyło się oprócz naprawy docieplenia, bez malowania.

   Pozdrawiamy!

 6. Maks pisze:

  Czy jeśli maluje się elewacje farbą akrylową to czy potrzebne jest gruntowanie powierzchni ściany?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *