Montaż banerów

Montaż banerów to usługa wysokościowa wykonywana przez nas, ściśle połączona z działem montaż reklam. Banery montujemy nawet największych rozmiarów a jeśli ściana, czy inne miejsce montażu nie jest przystosowane wykonujemy wtedy prace montażowe i pod konstrukcje. Dokładny sposób montażu jest przez nas opracowywany po wizji lokalnej i oszacowaniu możliwości technicznych. Jeśli myślisz o montaż banerów Warszawa powinieneś pomyśleć o naszej ekipie. Gwarantujemy solidne wykonanie tego typu prac wysokościowych z dbałością o najdrobniejszy detal i kwestie estetyczne. Warszawa jest miastem gdzie zazwyczaj wykonujemy montaż banerów. Jeśli zakontraktujemy kampanię lub miejsce montażu wymaga prawdziwych specjalistów to wyjeżdżamy do miast jak np.: Radom Siedlce czy Płock.

Montaż banerów Warszawa

Montaż banerów jak i innych reklam to dla nas bułka z masłem. Tak wyglądał montaż w mieście Warszawa.

4 komentarze

 1. Hosting pisze:

  Czy montaż konstrukcji nosnych pod reklamy, w przypadku duzych rozmiarow lub na zyczenie klienta wsparte jest projektem inzynieryjnym?

  • Karol K pisze:

   Nasz klient nasz Pan. Zasadniczo przy dużych rozmiarach zawsze oceniamy czy podkonstrukcja da radę a jeżeli mamy wątpliwości to prosimy o opinie inżyniera projektanta lub sami zlecamy tego typu prace.

 2. Kamil pisze:

  Co lepsze: Baner czy siatka?

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   W zależności od:
   1. Możliwości
   2. Rozmiarów
   3. Odległości od widzów
   4. Budżetu
   Zasadniczo jak ma być reklama powyżej 30m2 to polecamy siatkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *