Naprawa elewacji

Naprawa elewacji to zadanie dla ludzi z doświadczeniem. Nie każdy pracujący na linach potrafi fachowo wykonać tego typu prace. Naprawa elewacji Warszawa jest tematem bardzo rozległym, ponieważ sama ilość rodzajów elewacji jest duża. My specjalizujemy się w naprawach elewacji docieplonych, po pożarach. Jesteśmy w stanie wymienić miejscowo warstwę termoizolacji, nałożyć warstwę zbrojącą a na koniec obtynkować całość. Oprócz tego naprawiamy także elewacje aluminiowe, z tworzywa sztucznego lub szklane. Wymieniamy wtedy elementy na nowe lub po prostu uszczelniamy. Zajmujemy się także takimi pracami jak uszczelnianie okien lub w przypadku uszkodzeń tafli szkła wykonujemy usługę wymiana szyb. Najwięcej tego typu prac wykonaliśmy w mieście Warszawa, choć sporadycznie pracowaliśmy w Płocku i Radomiu. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawa elewacji Warszawa

Naprawa elewacji którą wykonywaliśmy w głównym rejonie naszych działań, Warszawie.

2 komentarze

 1. Naprwa elewacji tynkowej pisze:

  Witam,
  Przyznam się, że nie mam kogo zapytać tak aby opinia była totalnie nie zależna… Czy w przypadku naprwy części elewacji pokrytej tynkiem cienkowrstwowym (akrylowym) niezbędne są odcięcia?

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Przepraszam, że tak późno.
   Niestety doświadczenie pokazuje, że odcięcia taśmą, czyli różnica w poziomach naprawy, jest niestety nie unikniona. Robiliśmy różne naprawy elewacji z tynkiem cienkowarstwowym i z odcięcia jako połączenia klienci najbardziej byli zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *