Piaskowanie

Piaskowanie to usługa nie tylko wchodząca w zakres antykorozji. Jesteśmy w stanie wypiaskować każdy rodzaj materiału i powierzchni. Piaskujemy np. kamień w celach odświeżenia jego walorów estetycznych. Piaskowanie Warszawa to hasło dzięki któremu mamy nadzieję, że znajdziecie nas w internecie i będziemy mogli zacząć długą i owocną współpracę. Zazwyczaj jak niejednokrotnie wspominaliśmy głównym miejscem gdzie wykonujemy usługi wysokościowe jest Warszawa, jednak odległość do miast takich jak: Siedlce, Płock czy Radom nie jest dla nas nie do przebycia, szczególnie jeśli chodzi o większe zlecenia obejmujące swoim zakresem piaskowanie.

Piaskowanie Warszawa

Piaskowanie komina Warszawa. Jakość potwierdzona referencjami.

2 komentarze

 1. T Wilde pisze:

  Witam,
  czy podjęlibyście się Panowie;
  1 piaskowania podłogi w 3 pokojach w Skolimowie w zabytkowym domu? Podłoga pokryta jest olejną farbą. Wydaje się, że to będzie najprostsza metoda pozbycie się farby a zależy mi na starych deskach.
  2. naprawy/zabezpieczenia/ ceglanego komina w części wystającej ponad połać dachu. Niestety przez jego rozwarstwioną strukturę woda dostaje się do środka budynku.
  3. naprawy, ok 2m2 tynku wewnątrz budynku, odspojonego z powodu awarii CO.
  4. naprawy żelbetonowych belek tarasu 4 szt dług ok 2,5m każda, na zewnątrz.
  5. ew wymiana rynien ok 5m dług każda w starych rynajzach i uszczelnienie na brandmurze styku z połacią dachową za pomocą flextasmy lub czegoś analogicznego

  Z góry dziękuje za odpowiedz,
  Pozdrawiam,
  Tomasz

 2. Karol K pisze:

  Witamy Panie Tomaszu,
  1. Tu raczej potrzebne będzie szlifowanie
  2. Nie pracujemy dla klientów indywidualnych, jak narazie, choć planujemy to zmienić.
  3. Nie pracujemy wewnątrz.

  Pozdrawiamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *