Prace montażowe

Prace montażowe Warszawa… Znajdźcie nas drodzy zleceniodawcy! Gwarantujemy doskonałe wykonanie usługi w atrakcyjnych cenach. Prace montażowe na wysokościach wykonujemy przy użyciu wysokiej klasy elektronarzędzi i z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii montażowych. Jeśli sytuacja tego wymaga możemy wciągnąć elementy technikami linowymi lub korzystając z wyciągarek. Mamy również doświadczenie przy współpracy z dźwigami na dużych wysokościach. Właściwie nasze doświadczenie można ocenić jako: bardzo duże. Wykonujemy montaż reklam, montaż konstrukcji stalowych różnego typu, dozbrajanie konstrukcji wież i masztów, uzbrajanie kominów przemysłowych i inne szeroko pojęte prace montażowe. Miastem gdzie zazwyczaj pracujemy jest Warszawa. Tam wykonaliśmy dziesiątki zleceń tego typu. Oprócz Warszawy sporadycznie pracowaliśmy w miastach Mazowsza:

 • Płock (Konstrukcje pod reklamy)
 • Siedlce (Montaż drabin ewakuacyjnych na hali magazynowej)
 • Radom (Montaż instalacji odgromowej)

Zapraszamy do współpracy!

 

Prace montażowe Warszawa

Niewątpliwe tego typu prace montażowe to nasza wizytówka. SGH Warszawa.

2 komentarze

 1. Mam prace monterskie pisze:

  Witam serdecznie, mam prace monterskie do wykonania, chodzi o montaż małych masztów do sieci Wi-Fi na terenie jednego większego osiedla w Warszawie. Można wiedzieć jakie macie stawki za rh? Maila wysłałem, lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Prosze o kontakt. Sławek

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,
   Stawki mamy różne.
   Na maila odpisałem, proszę sprawdzić folder spam, może tam wpadło.

   W naszej pracy bardzo liczy się dostęp do miejsca a nie sama praca, dlatego stawki za prace wysokościowe mamy na prawdę różne. Do tego dochodzą utrudnienia i wysiłek, warunki atmosferyczne i wiele więcej, jak na przykład kwalifikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *