Instalacje odgromowe

Prace elektryczne na wysokościach to jedna z naszych specjalizacji. Wykonujemy prace pomiarowe, montujemy instalacje odgromowe i drogi kablowe. W naszej ekipie mamy elektryka posiadającego uprawnienia SEP. Instalacje odgromowe Warszawa to temat doskonale przez nas znany, ponieważ głównie pracujemy w tym mieście. Instalacje przez nas wykonywane spełniają odpowiednie normy i co czasem jest równie ważne, wyglądają bardzo estetycznie. Nie są nam obce również prace związane z elektroniką jak np. naprawa reklam świetlnych, czy prace montażowe na wysokości. Po wykonanej pracy sporządzamy stosowne protokoły i przekazujemy dokumentacje techniczną. Miastami w których montujemy instalacje odgromowe są Warszawa i Płock.

Instalacje odgromowe Warszawa

Powyższe zdjęcie obrazuje jak wykonujemy instalacje odgromowe.

6 komentarzy

 1. Krzysztof pisze:

  Czy wykonując tego typu prace można liczyć na wykonanie dokumentacji i pomiary? Czy pracują Panowie na płaskich dachach? Czy tylko na mocno skośnych wykorzystując sprzęt alpinistyczny? Mam do wykonania instalacje odgromową na płaskim dachu a kompletnie się na tym nie znam. Proszę o kontakt.

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Odgromówkę robimy wszędzie.
   Oczywiście, że robimy pomiary.
   Dokumentację możemy stworzyć za dodatkową opłatą.
   Nie jest ona niezbędna.

   Pozdrawiam,
   Karol

 2. Bing pisze:

  Jaka byłaby cena odgromówki na domku jednorodzinnym, dach skośny 30st, dachówka ceramiczna, dwu piętrowy, 120m2 na parterze.

 3. Michał pisze:

  Czy wykonanie instalacji odgromowej jest objętę gwarancją?

  • Piotrek pisze:

   Udzielamy 36 miesięcy gwarancji na prace związane z instalacjami odgromowymi. Gwarancją nie jest objęta korozja, która powstaje głównie z winy użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.