Malowanie elewacji

Usługi tego typu coraz częściej wykonywane są z dostępu linowego.
Malowanie elewacji Warszawa to prace wysokościowe bardzo często przez nas wykonywane i doceniane przez klientów. Nie zapominamy przy tym o dokładnym oklejeniu okien i innych detali. Przy wykonywaniu prac malarskich a w szczególności chodzi o malowanie elewacji, bardzo ważnym etapem jest mycie, odgrzybianie elewacji i prawidłowe zagruntowanie preparatem dostosowanym do rodzaju stosowanej farby. Jeśli inwestora interesuje długi efekt i bardzo dobre właściwości samoczyszczenia się polecamy farby sylikatowe lub sylikonowe uznanych producentów takich jak Caparol czy Weber.
Malowanie elewacji wykonujemy przy użyciu wałków lub agregatów hydrodynamicznych. Jak większość prac wysokościowych tak i prace malarskie nasza ekipa wykonuje głównie w takich miastach jak Warszawa, Płock, Siedlce czy Radom. Działamy głównie na Mazowszu. Chcielibyśmy jeszcze zaznaczyć, że najlepiej malowanie elewacji połączyć z usługą mycie elewacji. W ten sposób można uzyskać dużo większą odporność ścian zewnętrznych na bieg czasu.

Malowanie elewacji Warszawa

Malowanie elewacji wykonywane przez nas w naszym głównym rejonie działania jakim jest miasto Warszawa

14 komentarzy

 1. Stanisław W. pisze:

  Dzień Dobry

  Jesteśmy zainteresowani przedstawieniem oferty na alpinistyczne malowanie elewacji w warszawie przy ul . Chłodnej. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt .
  Wysłałem maila z namiarami.
  Pozdrawiam
  SW

  Instalacje Co-Gaz

 2. Jaka farba do elewacji pisze:

  Dzień dobry Panowie… Jaka farba do malowania elewacji?

  • Karol K pisze:

   Po krótce w zależności od budżetu 🙂
   Polecamy silikonowe lub silikatowe ale jak ktoś ma ograniczony budżet to i akrylowa jest dosc dobrym rodzajem farby. Jeśli chodzi o producenta to najbardziej cenimy sobie Caparola i nie jest to kryptoreklama a jeśli chodzi już o konkretny produkt to CAPROL MURESCO PREMIUM jest naszym zdaniem najlepsza w stosunku do ceny z dobrych farb do malowania elewacji.

   • Piotrek pisze:

    Odkryliśmy ostanio bardzo dobre farby amerykańskiej firmy DRYVIT. To doskonałe produkty w bardzo bardzo przystępnych cenach, jeśli chodzi o produkty na bazie sylikonu.

 3. Malowanie elewacji Piaseczno pisze:

  Czy podejmą się Państwo malowania elewacji domu 120m2, jedno piętro + parter w Piasecznie? Nie mogę doczekać się odpowiedzi na mojego maila.

 4. Karol K pisze:

  Już niedługo będziemy podejmować się wszelkich prac, również dla klientów indywidualnych, takich jak Pan, dlatego nie odpowiadaliśmy na maila który do nas dotarł. Na razie malowanie elewacji wykonujemy tylko i wyłącznie podwykonawczo.

 5. Kamil pisze:

  Czy na zdjęciu na pewno pokazane jest malowani elewacji?
  Nie widać 🙂

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Na zdjęciu jest widoczne malowanie elewacji, tylko wybranej części.
   Planujemy zrobić nową galerię ze zdjęciami, będzie wyraźniej.
   Naprawialiśmy elewację bloku po pożarze i nie obyło się oprócz naprawy docieplenia, bez malowania.

   Pozdrawiamy!

 6. Dorsz pisze:

  Dostałem wycenę od jednej firmy, zaznaczę, że dom na pomorzu, więc nie Wasz rejon działania. Czy Wy też liczycie balkony podwójnie do powierzchni malowania i czy okna są odejmowane, czy liczone jako pełna ściana?

  • Piotrek pisze:

   Dzień dobry Panie Dorsz. Fajny Nick 🙂
   Tak dokładnie, przy malowaniu elewacji okna liczone są jak powierzchnia do malowania. Wiąże się to z tym, że jest przy nich sporo oklejania i późniejszego czyszczenia. Z balkonami jest podobnie a na dodatek gdyby Pan podliczył powierzchnie stropów i balustrad, jeśli są to wychodzi właśnie jakieś 2x.

 7. Maks pisze:

  Czy jeśli maluje się elewacje farbą akrylową to czy potrzebne jest gruntowanie powierzchni ściany?

  • Piotrek pisze:

   A tutaj bardzo duża ciekawostka, nie każdy wie, że jeśli elewacja wykonana jest tynkiem akrylowym to nie trzeba gruntować gdy stosuje się później farbę akrylową. Ważne jest za to aby dobrze umyć powierzchnię ściany.

 8. Kasia pisze:

  Czy zarudzenia elewacji glonami zależą od koloru elewacji?

  • Piotrek pisze:

   Naszym zdaniem nie zależą.
   Ilość zależna jest od innych czynników jak nasłonecznienie czy rodzaj tynku / farby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.