Montaż konstrukcji stalowych

Montaż konstrukcji stalowych wykonujemy przy użyciu akumulatorowych kluczy udarowych, wiertarek z uchwytami magnetycznymi a jeśli specyfikacja to uwzględnia to jeden z nas posiada uprawnienia spawalnicze na elektrodę otuloną. Montaż konstrukcji stalowych Warszawa to prace w których mamy olbrzymie doświadczenie. Wykonujemy również kompleksowe zabezpieczenia antykorozyjne, więc prace montażowe konstrukcji stalowych jesteśmy w stanie wykonać bardziej kompleksowo. Nasze doświadczenie jest bardzo szerokie, zaczynając od konstrukcji na dachach budynków, kończywszy na uzbrajaniu kominów przemysłowych. Jeśli mamy do czynienia z dużą wagą lub gabarytami stosujemy wciągarki lub po prostu dźwigi. Jeśli chcecie coś zamontować na wysokości to wykonujemy również prace montażowe w Warszawie jak i innych miastach z województwa Mazowieckiego. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami.

Montaż konstrukcji stalowych Warszawa

Montaż konstrukcji stalowych który wykonywaliśmy w naszym głównym rejonie działania którym jest Warszawa.

4 komentarze

  1. Montaż konstrukcji stalowych alpiniści pisze:

    Po rozeznaniu się w rynku stwierdzam, że firmy zajmujące się montażem konstrukcji stalowych można podzielić na dwie kategorie., Te co działają z podnośników i bardziej na ziemi i te alpinistyczne.
    Alpinistycznych jest znacznie mniej. Mam do zamontowania konstrukcję stalową na elewacji dość wysokiej hali i mało firm chce się tego podjąć za w miarę rozsądne pieniądze.

  2. Adam W pisze:

    Macie spawaczy? Potrzebuję zrobić poprawkę konstrukcji wsporczej pod anteny sektorowe na wieży w Łaziskach? Pozdrawiam, Adam W.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.