Mycie dachów

Mycie dachów to czynność serwisowa która ma wpływ nie tylko na estetykę obiektu, ale przede wszystkim na zabezpieczenie powierzchni dachu przed zgubnym działaniem mchów, porostów i innych zanieczyszczeń na pokrycie dachowe. Często ze względu na zanieczyszczenia powietrza w dużych miastach w kontekście powyższych usług, mycie dachów Warszawa staje się niezbędne. Lepiej zlecić nam umycie niż płacić później za jego wymianę czy naprawę dachów. Myjemy dachy każdego typu i praktycznie o każdym rodzaju pokrycia. Gonty, blacha, dachówka ceramiczna czy betonowa, my znajdziemy sposób, aby ją wyczyścić. W przypadku tych ostatnich proponujemy równiez impregnacje. Masz dach do umycia? Nie zwlekaj z kontaktem. Głównym rejonem działania naszej ekipy jest Warszawa, jednak przy większych zleceniach możemy wybrać się gdzieś dalej. Przy wykonywaniu tej usługi nie zapominamy o bardzo prostej usłudze: czyszczenie rynien. Przy systematycznych pracach konserwacyjnych, pokrycie dachowe i system odprowadzania wody z dachu, przetrwa długie lata.

Mycie dachów Warszawa

Dachy po naszym umyciu bardzo często wyglądają jak nowe. Mycie dachów w naszym wykonaniu poprawia estetykę, ale i trwałość pokrycia. Na zdjęciu przeprowadzamy tą usługę w mieście Warszawa.

6 komentarzy

 1. Mycie dachu i impregbacja pisze:

  Jak to jest z tą impregnacją dachu?
  Potrzebna ona? Jak ją wykonać? Jakie praparaty?

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Co do impregnacji to przydałaby się ona w przypadku dachówki ceramicznej i betonowej. Najlepsza jest drogimi preparatami z pędzla a nie opryskiem.

 2. Kamil K pisze:

  Wojtek to jeszcze pracuje czy na emeryturze chłopaczyna? 🙂

 3. Grzegorz pisze:

  Ile czasu zajmuje mycie dachu 350m2?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.