Mycie elewacji

Mycie elewacji, jako czynność wykonywaną przez naszą ekipę, nie można zaliczyć do zwykłych prostych prac z dostępu linowego. Specjalizujemy się w pracach, tam gdzie inne ekipy nie potrafią dotrzeć lub sprawia im to dużą trudność. Specjalistyczne mycie elewacji Warszawa jest doskonale kojarzone z nami i naszymi dokonaniami. Działamy pod różnego rodzaju przewieszeniami, tam gdzie trzeba wykonywać transfery lub przepinki. W takich miejscach wykonujemy również mycie okien czy odgrzybianie elewacji specjalistycznymi środkami. Warszawa jest miastem, gdzie można nas zobaczyć wykonujących specjalistyczne prace wysokościowe takie jak mycie elewacji w miejscach trudno dostępnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy.

Mycie elewacji Warszawa

Mycie elewacji czasem daje oszałamiające efekty. Wiedza + technologia + doświadczenie to klucz do sukcesu.

10 komentarzy

 1. Mycie elewacji wodą zdeminaralizowaną pisze:

  Co sądzicie na ten temat?

 2. Karol K pisze:

  Dzień dobry,

  Jeśli chodzi o takie tyczki i mopy na końcu to widzieliśmy, lecz nigdy nie stosowaliśmy. Jeśli pojawiłoby się jakieś większe zlecenie możemy kupić maszynę i zobaczyć z czym to się je.

 3. Mycie elewacji tynkowej pisze:

  Na jaki efekt mogę liczyć?
  Czy robią Państwo próbę czyszczenia?

  • Piotrek pisze:

   Na małych obiektach wykonujemy płatną próbę, na dużych za darmo po zaakceptowaniu kosztów a przed podpisaniem umowy.

 4. Myjka pisze:

  Do mycia elewacji tynkowej stosujecie myjkę ciśnieniową z zimną czy ciepłą wodą? Jaka chemia? No i jaka cena za m2. Jestem zainteresowany usługą.

  • Piotrek pisze:

   Chemia to tajemnica, mamy myjkę zimnowodną, ale jak zabrudzenia są duże to wypożyczamy na ciepłą wodę. Ceny są różne w zależności od wielu czynników. Mycie elewacji tynkowej kosztuje w przedziale 3-15zł/m2.

 5. Ernest pisze:

  Ile dni wcześniej najlepiej jest zgłosić się do Państwa w sprawie mycia elewacji?

  • Piotrek pisze:

   Zazwyczaj czas przystąpienia do pracy to od 3 do 21 dni. Wyceny i wizji lokalnych dokonujemy zazwyczaj do 7 dni po otrzymaniu zapytania.

 6. Pawełek pisze:

  Jak doświadczenie ma Państwa zespół w myciu trudno dostępnych miejsc? Jestescie w stanie podjąć się mycia świetlika od spodu – alpinistycznie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.