Naprawa elewacji

Naprawa elewacji to zadanie dla ludzi z doświadczeniem. Nie każdy pracujący na linach potrafi fachowo wykonać tego typu prace. Naprawa elewacji Warszawa jest tematem bardzo rozległym, ponieważ sama ilość rodzajów elewacji jest duża. My specjalizujemy się w naprawach elewacji docieplonych, po pożarach. Jesteśmy w stanie wymienić miejscowo warstwę termoizolacji, nałożyć warstwę zbrojącą a na koniec obtynkować całość. Oprócz tego naprawiamy także elewacje aluminiowe, z tworzywa sztucznego lub szklane. Wymieniamy wtedy elementy na nowe lub po prostu uszczelniamy. Zajmujemy się także takimi pracami jak uszczelnianie okien lub w przypadku uszkodzeń tafli szkła wykonujemy usługę wymiana szyb. Najwięcej tego typu prac wykonaliśmy w mieście Warszawa, choć sporadycznie pracowaliśmy w Płocku i Radomiu. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawa elewacji Warszawa

Naprawa elewacji którą wykonywaliśmy w głównym rejonie naszych działań, Warszawie.

6 komentarzy

 1. Naprwa elewacji tynkowej pisze:

  Witam,
  Przyznam się, że nie mam kogo zapytać tak aby opinia była totalnie nie zależna… Czy w przypadku naprwy części elewacji pokrytej tynkiem cienkowrstwowym (akrylowym) niezbędne są odcięcia?

  • Karol K pisze:

   Dzień dobry,

   Przepraszam, że tak późno.
   Niestety doświadczenie pokazuje, że odcięcia taśmą, czyli różnica w poziomach naprawy, jest niestety nie unikniona. Robiliśmy różne naprawy elewacji z tynkiem cienkowarstwowym i z odcięcia jako połączenia klienci najbardziej byli zadowoleni.

 2. Łazy k. Piaseczna pisze:

  Mam do naprawienia kilak małych dziupli w styropianie na naszej elewacji domku jednorodzinnego w Łazach. Jaką technologie Panowie polecacie? 7szt. Ile to może kosztować? Dostęp z drabiny.

  • Piotrek pisze:

   Dzień dobry,
   Zależy jakie ptaki zrobiły u Państwa dziuple. Zasadniczo jest tak, że gniazda mogą być nawet 2m od wejścia. zazwyczaj drogi w styropianie biegną na bok i do dołu pod kątem 30 stopni. Jeśli praca ma być wykonana solidnie to przede wszystkim należałoby sprawdzić jak głęboko znajduje się gniazdo. Jeśli nie jest daleko od wejścia to wystarczy wpuścić pianę niskorozprężną, uważając przy tym aby nie wypłynęła na zewnątrz i nie pobrudziła elewacji. Trzeba to wykonać na prawdę czujnie, przydaje się doświadczenie. Następnie, po wycięciu można przystąpić do wykonania siatki z klejem i tynku. Jeśli ptaki wydziobały dużą ilość styropianu to może okazać się, że trzeba będzie naprawić całą ścianę. Oczywiście nie można zapomnieć o montażu w okolicy – budek lęgowych aby to się nie powtórzyło w przyszłości. Napisałem maila w tej sprawie, adres mam z panelu admina naszej strony.

 3. Renata pisze:

  Czy naprawa elewacji może odbyć się w niskich temperaturach?

  • Piotrek pisze:

   Najlepsze warunki to +5st. C.
   Podejmiemy się w przedziale 0 do +5.
   Jeśli klientowi zależy i nie musimy dać gwarancji to możemy wykonać pracę przy minimalnej temp. – 5st. C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.