Naprawa rynien

Naprawiamy rynny wykonane z każdego rodzaju materiału. Rynny jesteśmy w stanie naprawić poprzez miejscową wymianę lub uszczelnienie. Jeśli chodzi o uszczelnienia rynien to używamy do nich materiałów stosowanych w przemyśle jak np.: specjalistycznych uszczelniaczy poliuretanowych. Naprawa rynien Warszawa przy naszym udziale to bułka z masłem. Prace wykonujemy szybko, sprawnie i z zachowaniem walorów estetycznych orynnowania. Czasem gdy uszkodzenia są bardzo duże proponujemy usługę: montaż rynien. Głównym miastem w którym wykonujemy naprawę rynien jest Warszawa, natomiast gdy ilość metrów bieżących jest dość duża możemy wyjechać do takich miast jak np.: Siedlce, Radom czy Płock.

Naprawa rynien Warszawa

Naprawa rynien w mieście Warszawa poszła jak z płatka!

8 komentarzy

 1. Czym wykonać naprawę rynien pisze:

  Jakie materiały Panowie polecacie?

 2. Karol K pisze:

  Jeśli chce Pan/Pani naprawić rynny ( wykonać uszczelnianie rynien, bo rozumiem, że o to chodzi ) to polecamy uszczelniacze poliuretanowe (w kiełbasie lub kartuszu) lub taśmy aluminiowo bitumiczne. Polecamy też wyminić miejscowo rynne, czy jej elementy.

 3. Inspektor Gadżet z problemem pisze:

  Taśma nie nadaje się na rynny PCV, co Wy piszecie Panowie 🙂
  Mam właśnie taki problem… Rozwaliło się po zeszłej zimie kilka uszczelnień i szukam rozwiązania. Sika jest chyba OK? Co myślicie?

  • Piotrek pisze:

   Dzień dobry Panie Inspektorze,
   Faktycznie do rynien PCV taśma się nie nadaje. Proponujemy tak jak Pan pisze, Sikaflexa 11FC+. To najlepszy preparat jeśli chodzi o uszczelnienia rynien.

 4. Stanisław L. pisze:

  Czy możecie podjąć się pracy w Sokołowie Podlaskim?

 5. Piknikowy pisze:

  Ile czasu zajmuje naprawa czterech rynien?

  • Piotrek pisze:

   A ile zajmuje naprawa dwóch samochodów i skutera?
   Piknikowy… Myślę, że nie dłużej niż jeden dzień jeśli materiały są dostępne a dostęp nie jest zbytnio utrudniony. Do konkretnego szacunku potrzebowałbym więcej danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.