Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów to usługa wykonywana przez nas na każdym rodzaju, stopniu nachylenia i wielkości dachu. Współpracujemy z innymi ekipami wysokościowymi więc liczebność przy odśnieżaniu dachów wielkopowierzchniowych nie jest problemem. Problemem natomiast mogą być panujące stawki na rynku prac na wysokościach. Dlatego nie zapominajcie o nas w momencie gdy będziecie mieli na prawdę skośny dach do odśnieżenia z bardzo trudnym dostępem do miejsca przeprowadzania robót. Odśnieżanie dachów Warszawa jest dla nas tematem bardzo istotnym w okresie zimowym. Wiadomo, że o pracę w tym czasie ciężko, dlatego opuszczamy nasze miasto Warszawa i wyjeżdżamy do takich miejscowości jak np.: Radom, Siedlce, Płock. Jeśli dach uległ uszkodzeniu w okresie zimowym nie zapominajcie o tym, że wykonujemy prace: naprawa dachów i ch remonty a także naprawa rynien. Zapraszamy do współpracy!

Odśnieżanie dachów Warszawa

Odśnieżanie dachów wykonujemy w pełni profesjonalnie. Na zdjęciu: Odśnieżanie dachów w Warszawie.

6 komentarzy

 1. Umowa na odśnieżanie dachów pisze:

  Czy mogę podpisać z Panami umowę na odśnieżanie dachów w tym momencie i czy w związku z tym mam płacić Panom za pozostanie w gotowości w czasie zimy?

 2. Karol K pisze:

  Umowę możemy podpisać, stawka a gotowość nie jest potrzebna, lecz musielibyśmy dokładnie określić kiedy rozpoczynamy prace na Państwa obiekcie i zapisac to w umowie. Nie może być takiej sytuacji, że będą czekali Pństwo do ostatniej chwili a my w tym czasie będziemy mieli kilka zlecen odśnieżania dachów w jednym momencie.

 3. Współpracownik Wasz najlepszy ;) pisze:

  Chłopaki… Będzie ta zima w końcu?

  • Piotrek pisze:

   W zeszłym roku nie było odśnieżania, w tym też pewnie nie będzie a w przyszłym to Wie tylko Pan Jackowski 🙂

 4. Kasia W. pisze:

  Czy możecie udrożnić rynny z lodu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.