Usuwanie gniazd os

Usuwanie gniazd os Warszawa – to podobnie jak usługa usuwanie gniazd szerszeni, którą wykonujemy również dla odbiorców finalnych proponowanych przez nas usług wysokościowych. Gniazda os możemy usunąć z dostępu linowego, drabin, lub po prostu piechotą. Stosujemy środki specjalistyczne, nie dostępne dla zwykłego człowieka. Zazwyczaj osy nie pojawiają się z powrotem w okolicach gdzie wykonaliśmy usługę. Usuwanie gniazd os wykonujemy głównie w okolicach naszego zamieszkania, czyli miasta: Warszawa. Zajmujemy się również takimi pracami wysokościowymi jak wycinka drzew, więc jeśli gniazdo znajduje się na jakiejś gałęzi to proponujemy jej zcięcie. Jest to po prostu tańsze rozwiązanie.

Usuwanie gniazd os Warszawa

Usuwanie gniazd os wykonujemy pieszo, z dostępu linowego lub drabin.

8 komentarzy

 1. Konrad Warszawa - Sadyba pisze:

  Polecam! Świetni fachowcy. Usuwanie gniazda os wykonali u mnie dwa lata temu i do tej pory owady nie powróciły. Śmiało można polecić!

 2. Usunięcie gniazda os Piaseczno pisze:

  Czy mogę prosić o pomoc w tym temacie?

 3. Karol Tro... pisze:

  Ile czasu zajmuje usługa usuwania gniazd os?

  • Piotrek pisze:

   W zależności od dostępu. Jeśli gniazdo jest dostępne z piechoty lub małej drabiny to razem z przebraniem zajmuje to nie dłużej niż 20min.

 4. Ewelina pisze:

  Czy to mozliwe aby osy osiedliły się na drzewie?

  • Piotrek pisze:

   Prawdę mówiąc nie spotkaliśmy się akurat z takim przypadkiem. Nie koniecznie jest to nie możliwe, ale my nie widzieliśmy czegoś takiego. Mamy ponad 250 gniazd na liczniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.