Zasady współpracy z naszą ekipą

Podstawową zasadą której się trzymamy to uczciwość.
My wykonujemy pracę solidnie, bez ściem i oszustw, Ty płacisz nam za nasze usługi wysokościowe terminowo i w kwocie na którą jesteśmy umówieni.
Jeśli masz firmę z branży prac wysokościowych czy budowlanych i zlecasz nam jakieś usługi alpinistyczne to w oczach inwestora stajemy się twoimi pracownikami. Nie prosimy o referencje i nigdy nie podbieramy zleceń naszym kontrahentom.
Jeśli na robocie przewidujemy, że coś może pójść nie tak, jesteś o tym informowany. Jeśli coś pójdzie nie tak, dokonamy jakiś zniszczeń a nie przekazaliśmy Ci, że tak może być to odpowiadamy za wszystko materialnie i dobrym imieniem w branży.
Nie pracujemy za stawki godzinowe.
Przy dłuższych zleceniach wchodzimy na robotę wyłącznie z podziałem na etapy.
Więcej zasad dopiszemy w wolnej chwili.

2 komentarze

 1. Krzysztof Ś pisze:

  Szanowni Państwo,
  Reprezentuję zarząd wspólnoty mieszkaniowej, którą samodzielnie administrujemy.
  Pragniemy przeprowadzić remont balkonów. Budynek przy ul. Marsa 109 w Warszawie-Rembertowie powstał w 2008 roku, niestety została źle wykonana izolacja przeciw wodna płyt balkonowych (prawdopodobnie brak wywinięcia na ścianie, papa na osnowie papierowej). Objawy są typowe: przecieki, odpadający tynk ocieplenia płyty, odparzony gres itd.
  W budynku jest dwanaście lokali. Na trzech kondygnacjach ( w tym parter) po cztery lokale.
  Są trzy piony balkonów tj. dwa piony z pojedynczymi balkonami i jeden pion z podwójnymi loggiami. Barierki stalowe oparte są na płycie balkonowej. Liczba metrów kwadratowych łącznie wynosi ok 33. Zakres prac ma objąć wymianę izolacji, położenie gresu, oraz być może wymianę izolacji termicznej.
  W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
  z poważaniem

 2. Karol K pisze:

  Prosimy nie umieszczać tutaj takich ogłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.